• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Освітній ХАБ Хмельниччини

Управління освіти виконавчого комітету міської ради інформує Вас про роботу першого Освітнього Хабу України на теренах Хмельниччини.

Хмельницька обласна військова адміністрація, Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОВА, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Асоціація інноваційної та цифрової освіти, Комп’ютерна академія IT STEP (прим. Академія «Шаг») та навчальні заклади професійної освіти запровадили Освітній Хаб Хмельниччини, з метою організувати системні психологічні та профорієнтаційні консультації, тестування щодо визначення власних здібностей за допомогою штучного інтелекту, навчання найзатребуванішим навичкам ХХІ століття та професіям на ринку праці для здобувачів освіти і їх батьків, як місцевих мешканців так і внутрішньо переміщених осіб.

Просимо Вас провести інформаційну роботу, щодо отримання послуг Освітнього Хабу Хмельниччини максимально бажаючими дітьми, учнями загальноосвітніх навчальних закладів, педагогічними працівниками, батьками здобувачів освіти.

Освітній Хаб Хмельниччини корисний для:

дітей від трьох років,

учнів загальноосвітніх навчальних закладів,

учнів професійно-технічних училищ,

студентів вищих навчальних закладів,

батьків здобувачів освіти.

Послуги Освітнього Хабу Хмельниччини:

Організація навчання працездатної молоді та їхніх батьків, затребуваним наразі IT-професіям.

Навчання проводить Комп’ютерна академія IT STEP

Організація навчання переселенців та місцевих мешканців затребуваних робітничих професій: швачка, кравець, електрозварник, кухар, електромеханік, слюсар, оператор телекомунікаційних послуг, штукатур, плиточник, маляр, монтажник,верстатник,столяр.
Курси походять у професійно-технічних закладах освіти м. Хмельницький

Організація навчання переселенців та місцевих мешканців практичним вмінням створення виробів ручної роботи (hand made) з можливістю перетворення набутих вмінь на джерело прибутку: флористика та дизайн подарунків, акварельний живопис, вишивка, вузликове плетіння (макраме).
Викладачі курсів – провідні майстри Національної спілки майстрів народного мистецтва України

Всеукраїнський проєкт з емоційної підтримки українців

Комунікаційний майданчик гарних новин під час війни, щоденно о 20.00 у прямих етерах із сертифікованими психологами, відомими українцями та керівниками міністерств, які дають практичні поради, як емоційно пережити жахи війни та діляться корисною інформацією, які можливості у різних сферах створює держава для своїх громадян під час військових дій.
Тарас Тополя, Фагот, Олександр Педан, Євген Клопотенко, Жан Беленюк, Олег Скрипка, Оля Цибульская, Анатолій Анатоліч – далеко не повний список учасників Всеукраїнського проєкту емоційної підтримки українців.
Зарядись позитивним настроєм!

Профорієнтаційне тестування за допомогою штучного інтелекту для школярів 7-11 класів, для визначення індивідуальних здібностей підлітків (провідних типів інтелекту та особистості), а також професій, в яких кожен учень може бути успішним у відповідності до власних здібностей, що дозволить побудувати індивідуальну траєкторію подальшого навчання та кар’єри

Організація підвищення кваліфікації для освітян всіх навчальних закладів Хмельницької області та батьків, з метою оволодіння практичними навичками ефективної комунікації з дітьми та підлітками, як під час навчального процесу так і у повсякденному житті під час та після закінчення воєнних дій. Програма підвищення кваліфікації створена за участі міжнародних воєнних психологів у форматі інноваційної моделі змішаного навчання (blended learning), яка поєднує навчання онлайн за допомогою мультимедійних SCORM-курсів та практичних тренінгів-вебінарів

Організація підвищення кваліфікації для вчителів всіх загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області та шкільних психологів у Школі Кар’єрного Консультанта Міністерства освіти і науки України, щодо профорієнтації учнів, за участю провідних кар’єрних консультантів

Оволодіння англійською мовою у відповідності до міжнародних стандартів (А1, А2, В1, В1+, В2) за допомогою наймасовішого освітнього проєкту України «Lingva.Skills», в якому за 5 років українці виконали понад 170 млн. вправ. У 2019 році даний проєкт увійшов до ТОП-10 соціальних стартапів Європи за версією Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР)

Безкоштовні консультації психолога Тетяни Старук (коуч, бізнестренер, кар’єрний консультант, груп аналітик, член АППУ, член УСП)

Телефон: 096 9022520

ВСІ ПОСЛУГИ – БЕЗКОШТОВНІ!

Адреса центрального офісу Освітнього Хабу Хмельниччини:

м. Хмельницький, Майдан Незалежності,1, каб. 103, тел., +38 096 203 28 02.

З більш детальною роботою та послугами ви можете ознайомитись на сайті Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОВА.

http://osvita.adm-km.gov.ua/?page_id=2998

Кiлькiсть переглядiв: 438

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Червень 2024 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930