ПРОБНЕ ЗНО

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне ЗНО) проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2021 році буде проведено з української мови, української мови і літератури, англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), німецької мови, фізики, французької мови, хімії.

Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів, буде розроблено відповідно до програм зовнішнього незалежного оцінювання, загальних характеристик та структури сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Пробні тести з біологіЇ, географії, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), фізики, хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською,російською, румунською, угорською мовами (із урахуванням реєстраційних даних учасників пробного ЗНО).

Кожному учаснику пробного ЗНО буде надана можливість:

  • пройти пробне ЗНО з одного із навчальних предметів;
  • ознайомитися протягом п’яти календарних днів (включаючи дату проведення пробного ЗНО) із зошитами, що містять пробні тести, та на безоплатній основі скористатися сервісом “Визначення результатів пробного ЗНО” з усіх навчальних предметів.
Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні осіб, які бажають пройти пробне ЗНО на території Вінницької, Житомирської, Хмельницької областей триватиме на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти з 05 до 19 січня 2021 року.

Особи, які бажають пройти пробне ЗНО на території інших областей України, можуть зареєструватися через сайт відповідного регіонального центру.

Вартість пробного зовнішнього незалежного оцінювання

Вартість участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні складає 240,00 грн.

Терміни проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 08 жовтня 2020 року №163 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році» пробне ЗНО з української мови, української мови і літератури, біології, географії, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов відбудеться 10 квітня 2021 року.

При вході до пункту проведення пробного ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи:

  • запрошення;
  • паспорт (свідоцтво про народження) або інший документ, що посвідчує особу.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання дає можливість
  • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року;
  • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитися ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

ВСЕ ПРО ВСТУП 2021

Абітурієнти 2021 та їхні родини вже активно готуються до ЗНО та вступу. Щоб не заплутатись у всіх новаціях і датах, підготували для вас календар абітурієнта — найважливіші та остаточні дати та умови вступу.

10 КВІТНЯ

Відбудеться тестування пробного ЗНО.Пробне ЗНО у Києві та Чернігівській області перенесено на 24 квітня.

Для написання пробного ЗНО у пунктах тестування абітурієнту потрібно мати при собі паспорт та запрошення-перепустку, яку кожен зареєстрований учасникотримаєу своєму особистому кабінеті.

Що нового?Цього року вступник може обрати зі списку предметів лише один для складання пробного ЗНО. Проте зареєстровані учасники зможуть завантажити тестові зошити з решти предметів і виконати завдання вдома.

Що робити вже зараз?Зареєструватись на платформіiLearnі приєднатися до безкоштовних онлайн вебінарів із підготовки до ЗНО з усіх предметів.

Як проаналізувати свою тестову роботу? Слідкувати за оголошеннями на платформіiLearn – тут відбудеться офіційний покроковий розбір тестових завдань пробного ЗНО.

Інфографіка МОН
10-14 КВІТНЯ

Усі зареєстровані учасники зможуть внести свої відповіді на тестові завдання з решти предметів до спеціального сервісу.

16 КВІТНЯ

Абітурієнти отримають у своїх особистих кабінетах результати пробного тестування, яке вони складали самостійно вдома.

Увага:Реєстрація на пробне ЗНО не означає автоматичної реєстрації на основну сесію ЗНО.

24-28 ТРАВНЯ

Унесення відповідей для тих, хто тестуватиметься 24 квітня

ДО 30 КВІТНЯ

Зареєстровані учасники основної сесії ЗНО отримають свої запрошення-перепустки в особистих кабінетах.

6-18 ТРАВНЯ

Додатковий період реєстрації для складання ЗНО

Інфографіка МОН
21 ТРАВНЯ — 15 ЧЕРВНЯ

Відбудуться тестування з усіх предметів. Детальний графік вже є насайтіЦентру оцінювання якості освіти.

Кожен вступник зможе скласти ЗНО не більш ніж з 5 предметів. Учні, які закінчують школу, а отже здобувають повну середню освіту, повинні скласти ДПА (Державну підсумкову атестацію) у формі ЗНО. Для них є 4 обов’язкові предмети: українська мова, математика, іноземна мова або історія України на вибір та ще один предмет на вибір випускника.

Для вступу у 2021 році будуть зараховувати і результати ЗНО за 2018–2021 роки.

Що нового?Цього року є два варіанти складання ЗНО з української мови: випускники, які планують вступати на спеціальності гуманітарного напрямку, повинні виконати завдання з української мови та літератури. Ті, хто бачать себе у технічних спеціальностях, можуть складати лише українську мову. Цей тест, однак, включатиме компетентнісні завдання зі шкільної програми української літератури.

На сайті УЦОЯО вже єдемонстраційний варіантсертифікаційної роботи з української мови і літератури та розбір завдань.

Вступники 2021 зможуть завантажити мобільний додаток«Моє ЗНО», щоб стежити за графіком та місцем проведення тестувань, а також отримати свої результати іспитів.

ДО 22 ЧЕРВНЯ

Оголосять результати ЗНО з математики.

ДО 25 ЧЕРВНЯ
29 ЧЕРВНЯ – 16 ЛИПНЯ

Абітурієнти знатимуть свої результати ЗНО з української мови.

Відбудеться додаткова сесія ЗНО.

З 1 ЛИПНЯ

Абітурієнти зможуть створити свої особисті електронні кабінети вступника і завантажити туди свої сертифікати ЗНО.

1-13 ЛИПНЯ

Планують проводити вступні іспити та творчі конкурси.

14-23 ЛИПНЯ

Вступники повинні подати свої документи до закладів вищої освіти.

ДО 23 ЛИПНЯ

Оголосять результати додаткової сесії ЗНО.

ДО 28 ЛИПНЯ

Заклади вищої освіти повинні оприлюднити рейтингові списки абітурієнтів.

Що нового?Цього року, щоб уникнути черг під приймальними комісіями, в онлайн-форматі можна буде виконати всі пункти процедури вступу. Для цього абітурієнт повинен буде отримати електронний підпис вступника. Також обмежать кількість заяв на контракт від одного абітурієнта. Цього року їх може бути максимум 30.

Увага: епідеміологічна ситуація може вплинути на заплановані дати вступної кампанії 2021. Освіторія.Медіа триматиме вас у курсі.

Кiлькiсть переглядiв: 204

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Березень 2024 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031